1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 BYP101
Yönetici Asistanlığı
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D5
TMH001
Temel Hukuk
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D3
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
BA1
YDİ103
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Okutman NURİYE AKKAŞ
Uzaktan Eğitim 1
09.30 - 10.20 2 BYP101
Yönetici Asistanlığı
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D5
TMH001
Temel Hukuk
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D3
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
BA1
YDİ103
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Okutman NURİYE AKKAŞ
Uzaktan Eğitim 1
10.30 - 11.20 3 BYP101
Yönetici Asistanlığı
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D3
YBS101
Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HİCRAN ÖZLEM ILGIN
KS
TMH001
Temel Hukuk
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D5
BYP101
Yönetici Asistanlığı
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D3
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
BA1
BYP104
İşletme I
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BÜLENT ŞÜKRÜ HASTÜRK
D3
BYP105
Ekonomi I
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
D4
11.30 - 12.20 4 BYP101
Yönetici Asistanlığı
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D3
YBS101
Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HİCRAN ÖZLEM ILGIN
KS
TMH001
Temel Hukuk
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D5
BYP101
Yönetici Asistanlığı
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D3
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
BA1
BYP104
İşletme I
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BÜLENT ŞÜKRÜ HASTÜRK
D3
BYP105
Ekonomi I
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
D4
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 BYP101
Yönetici Asistanlığı
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D3
BYP105
Ekonomi I
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
D4
BYP104
İşletme I
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BÜLENT ŞÜKRÜ HASTÜRK
D5
BYP102
Klavye Teknikleri
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
BA1
YDİ103
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Okutman NURİYE AKKAŞ
Uzaktan Eğitim 1
BYP102
Klavye Teknikleri
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
BA1
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
BA1
14.30 - 15.20 7 BYP101
Yönetici Asistanlığı
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D3
BYP105
Ekonomi I
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
D4
BYP104
İşletme I
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BÜLENT ŞÜKRÜ HASTÜRK
D5
BYP102
Klavye Teknikleri
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
BA1
YDİ103
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Okutman NURİYE AKKAŞ
Uzaktan Eğitim 1
BYP102
Klavye Teknikleri
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
BA1
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
BA1
15.30 - 16.20 8 ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 1
BYP102
Klavye Teknikleri
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
BA1
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Okutman MİNE ENGİN TEKAY
Uzaktan Eğitim 1
BYP102
Klavye Teknikleri
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
BA1
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
BA1
16.30 - 17.20 9 ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 1
BYP102
Klavye Teknikleri
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
BA1
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Okutman MİNE ENGİN TEKAY
Uzaktan Eğitim 1
BYP102
Klavye Teknikleri
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
BA1
BNP001
Bilgisayar Büro Programları
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
BA1

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1
09.30 - 10.20 2 TİM004
Ticari Matematik
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
D4
TİM004
Ticari Matematik
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
D4
BYP301
Büro Yönetimi
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D4
10.30 - 11.20 3 TİM004
Ticari Matematik
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
D4
GRŞ105
Girişimcilik I
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SAMİ AVCU
D5
TİM004
Ticari Matematik
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
D4
BYP304
Muhasebe
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D3
BYP301
Büro Yönetimi
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D4
KYS002
Kalite Yönetim Sistemleri
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BÜLENT ŞÜKRÜ HASTÜRK
D3
11.30 - 12.20 4 TİM004
Ticari Matematik
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
D4
GRŞ105
Girişimcilik I
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SAMİ AVCU
D5
TİM004
Ticari Matematik
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HAKAN URUÇ
D4
BYP304
Muhasebe
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D3
BYP301
Büro Yönetimi
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D4
KYS002
Kalite Yönetim Sistemleri
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BÜLENT ŞÜKRÜ HASTÜRK
D3
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 BYP302
Etkili ve Güzel Konuşma
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. FAZİLET AVCU
D5
BYP301
Büro Yönetimi
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D4
BYP304
Muhasebe
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D3
ÖMİ117
Mesleki Ingilizce I
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HİCRAN ÖZLEM ILGIN
D6
KYS002
Kalite Yönetim Sistemleri
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BÜLENT ŞÜKRÜ HASTÜRK
D3
BYP304
Muhasebe
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D4
BYP302
Etkili ve Güzel Konuşma
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. FAZİLET AVCU
D4
GRŞ105
Girişimcilik I
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SAMİ AVCU
D3
14.30 - 15.20 7 BYP302
Etkili ve Güzel Konuşma
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. FAZİLET AVCU
D5
BYP301
Büro Yönetimi
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D4
BYP304
Muhasebe
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D3
ÖMİ117
Mesleki Ingilizce I
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HİCRAN ÖZLEM ILGIN
D6
KYS002
Kalite Yönetim Sistemleri
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. BÜLENT ŞÜKRÜ HASTÜRK
D3
BYP304
Muhasebe
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D4
BYP302
Etkili ve Güzel Konuşma
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. FAZİLET AVCU
D4
GRŞ105
Girişimcilik I
1. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SAMİ AVCU
D3
15.30 - 16.20 8 BYP301
Büro Yönetimi
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SEVGİNAR NALBANTOĞLU
D4
ÖMİ117
Mesleki Ingilizce I
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HİCRAN ÖZLEM ILGIN
D6
BYP304
Muhasebe
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D4
16.30 - 17.20 9 ÖMİ117
Mesleki Ingilizce I
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. HİCRAN ÖZLEM ILGIN
D6
BYP304
Muhasebe
2. Şube
Marmaraereğlisi M.Y.O.-Bü.Yön.Yön.As
Öğr. Gör. SERCAN GÜLAY
D4